HSM Niszczarka nośników danych StoreEx HDS 150
Symbol: 1772111
Dostępność: 10 szt.
Cena: 91671.82 Cena przed promocją: 101857.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1772111
Dostępność: 10 szt.
Cena: 91671.82 Cena przed promocją: 101857.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-2/H-3 security cut/T-1 |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabianie na paski |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Wymiary ścinek | 40 mm |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Poziom hałasu | 61 dB |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie papieru | Nie |
| Szerokość robocza | 16,5 cm |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie dysków twardych do 3,5'' | Tak |
| Wydajność przerobu dysków HDD do 3,5" | 210 St/h |
| Niszczenie dyskietek | Tak |
| Wydajność przerobu dysków HDD 2,5" | 1200 St/h |
| Niszczenie taśm magnetycznych do 3,5'' | Tak |
| Wydajność przerobu taśma magnetyczna | 280 St/h |
| Wydajność przerobu do CD/DVD | 4200 St/h |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Rozmiar otworu | 29 x 16,5 x 6 cm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Wysokość produktu | 1325 mm |
| Głębokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 534 kg |