HSM Niszczarka Shredstar X12pro, 26L 2x15 mm
Symbol: 1033121
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1524.61 Cena przed promocją: 1694.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1033121
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1524.61 Cena przed promocją: 1694.01 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Szerokość robocza | 23 cm |
| Bezpieczeństwo | E-2|F-2|O-1|P-5|T-2 |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Pojemność kosza | 26 l |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 460 W |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 14,4 kg |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 450mm |