HSM Niszczarka Pure 530, 80L 1,9x15 mm
Symbol: 2352111
Dostępność: 10 szt.
Cena: 4825.88 Cena przed promocją: 5362.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2352111
Dostępność: 10 szt.
Cena: 4825.88 Cena przed promocją: 5362.09 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie przez cięcie cząstek |
| Szerokość robocza | 30 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wydajność rozdrabniania | 11 arkuszy |
| Pojemność kosza | 80 l |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | E-4/F-2/P-5/T-5 |
| Wymiary ścinek | 1.9 x 15 mm |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pobór mocy | 610 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość produktu | 497 mm |
| Głębokość produktu | 362 mm |
| Waga produktu | 29,7 kg |
| Wysokość produktu | 716 mm |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 590mm |
| Wysokość | 900mm |