HILTON - Sandwich miękkie paski z kaczki - przysmak dla psa - 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.76 Cena przed promocją: 31.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 28.76 Cena przed promocją: 31.96 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Brak danych |
| Waga produktu | 500 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zawartość tłuszczu | 2,5% |
| Białko | 30% |
| Popiół surowy | 3,5% |
| Zawartość wilgoci | 20% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 230mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.