HILTON Przysmak Miękkie Paluszki z Królika - 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.27 Cena przed promocją: 32.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.27 Cena przed promocją: 32.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 500 g |
| Główny smak | Królik |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez soi | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Popiół surowy | 3% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Białko | 30% |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 230mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.