HILTON Lawenda - bentonitowy żwirek dla kota - 5 l
Dostępność: 30 szt.
Cena: 25.03 Cena przed promocją: 27.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 25.03 Cena przed promocją: 27.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Szybko wchłanialne | Tak |
| Kategoria produktu | Żwirek bentonitowy |
| Zapach | Lawenda |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Objętość | 5 l |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Bezzapachowy | Nie |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 240mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać pyłu.
• Unikać kontaktu z oczami.