HILL"S Przysmak Hypoallergenic - dla psa 220 G
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.24 Cena przed promocją: 21.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.24 Cena przed promocją: 21.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Główny smak | Drób |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Popiół surowy | 5% |
| Zawartość tłuszczu | 13,8% |
| Włókna surowe | 4,5% |
| Białko | 18% |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 35mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.