HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - sucha karma dla psa - 3 kg
Dostępność: 13 szt.
Cena: 138.08 Cena przed promocją: 153.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 13 szt.
Cena: 138.08 Cena przed promocją: 153.42 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość psa | Rasy psów małych (4 -14 kg) |
| Wielkość psa | Małe (do 5 kg) |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Smak karmy | Kurczak |
| Efekty zdrowotne | Obniżenie poziomu stresu |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Zawartość żelaza | 75,9 mg/kg |
| Sód | 0,33% |
| Zawartość selenu | 0,2 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 813 IU/kg |
| Zawartość jodu | 1,9 mg/kg |
| Wapń | 0,74% |
| Zawartość cynku | 157 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 7,5 mg/kg |
| Zawartość witaminy C | 100 mg/kg |
| Zawartość potasu | 0,87% |
| Popiół surowy | 5,39% |
| Zawartość tłuszczu | 7,8% |
| Zawartość manganu | 7,9 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 600 mg/kg |
| Fosfor | 0,58% |
| Białko | 23,3% |
| Włókna surowe | 1,6% |
| Zawartość magnezu | 0,09% |
| Kwas linolowy | 34000 mg/kg |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 0,8% |
| Zawartość witaminy A | 28413 IU/kg |
| Zawartość beta-karotenu | 1,5 mg |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.