HILL'S Canine r/d 4kg
Dostępność: 22 szt.
Cena: 180.68 Cena przed promocją: 200.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 22 szt.
Cena: 180.68 Cena przed promocją: 200.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 300mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.