HDD Seagate IronWolf Pro 24TB SATA ST24000NT002
Symbol: ST24000NT002
Dostępność: 7 szt.
Cena: 4811.49 Cena przed promocją: 5346.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST24000NT002
Dostępność: 7 szt.
Cena: 4811.49 Cena przed promocją: 5346.10 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Model | HDD |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 285 MiB/s |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Interfejs | SATA III |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 24 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Pobór mocy | 7,8 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,1 W |
| Waga produktu | 685 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 2,27 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.