HA-FX10 zielone
Symbol: JVC HA-FX10-H-E
Dostępność: 2 szt.
Cena: 57.60 Cena przed promocją: 64.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JVC HA-FX10-H-E
Dostępność: 2 szt.
Cena: 57.60 Cena przed promocją: 64.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Kolorowe słuchawki dokanałowe z dynamicznym dźwiękiem
- Słuchawki douszne z dynamicznym dźwiękiem
- 8 wersji kolorystycznych
- Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L
- Doskonała izolacja dźwięków z zewnątrz
- Przewód o długości 1,2m z pozłacanym wtykiem w kształcie L
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 3.3 g |
| Pozostałe parametry |
W zestawie: wymienne silikonowe nakładki w 3 rozmiarach S/M/L |
| Oznaczenia | |