Grzejnik ceramiczny PTC 2000 Smart
Symbol: PTC2000
Dostępność: 3 szt.
Cena: 273.60 Cena przed promocją: 304.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PTC2000
Dostępność: 3 szt.
Cena: 273.60 Cena przed promocją: 304.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Grzejnik ceramiczny PTC2000 Smart idealne nadaje się do dogrzania pomieszczeń. Urządzenie wyposażone jest w termostat, który zapobiega przegrzaniu oraz 24 godzinny timer. Posiada funkcję oscylatora ruch lewo / prawo.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Grzejnik ceramiczny |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Maksymalna moc | 2000 W |
| Minimalna moc | 1200 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Termostat | Tak |
| Timer | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
17,5 x 13,5 x 50 cm |
| Waga | 1.55 kg |
| Oznaczenia | |