Gryzak dla psów PETMEX Łapa kurza 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.06 Cena przed promocją: 24.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.06 Cena przed promocją: 24.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Waga produktu | 500 g |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot, Pies |
| Efekty zdrowotne | Ochrona dentystyczna |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Skład | 100% łapa kurza |
| Białko | 59% |
| Popiół surowy | 18,7% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Zawartość wilgoci | <8%</td> |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 325mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.