GranataPet Symphonie No.7 kurczak i ryba mokra karma dla kota 200g
Dostępność: 15 szt.
Cena: 14.90 Cena przed promocją: 16.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 14.90 Cena przed promocją: 16.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kurczak |
| Seria | GRANATAPET Symphonie |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Zawartość tłuszczu | 5,7% |
| Zawartość wilgoci | 79,5% |
| Popiół surowy | 2,8% |
| Białko | 11,2% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 61mm |
| Wysokość | 74mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.