GranataPet DeliCatessen dziczyzna mokra karma dla kota 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.57 Cena przed promocją: 19.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.57 Cena przed promocją: 19.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | GRANATAPET DeliCATessen |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 400 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Białko | 10,4% |
| Zawartość tłuszczu | 6,8% |
| Popiół surowy | 2,3% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Szerokość | 74mm |
| Długość | 112mm |
| Wysokość | 73mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.