Gra planszowa Hasbro Monopoly Pokémon (edycja polska )
Symbol: G0716
Dostępność: 1 szt.
Cena: 136.67 Cena przed promocją: 151.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: G0716
Dostępność: 1 szt.
Cena: 136.67 Cena przed promocją: 151.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Tryby gry | Multiplayer |
| Maksymalna liczba odtwarzaczy | 4 |
| Zalecany wiek | Dorosły/dziecko |
| Minimalna ilość graczy | 2 |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Gra rodzinna | Tak |
| Zalecany wiek (max) | 99 lat |
| Typ produktu | Gra planszowa |
| Rodzaj | Rodzina |
| Rodzaj opakowania | Zamknięte opakowanie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Ilość kości | 2 |
| Plansza dołączona | Tak |
| Zasady gry w zestawie | Tak |
| Liczba pionków do gry | 4 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 45mm |