Gra interaktywna Zanzoon Pokemon Trainer Guess Edycja Legacy
Symbol: 1423118
Dostępność: 3 szt.
Cena: 56.73 Cena przed promocją: 63.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1423118
Dostępność: 3 szt.
Cena: 56.73 Cena przed promocją: 63.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozpoznawanie głosu | Tak |
| Minimalny wiek | 6 lat |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Typ produktu | Zabawka interaktywna |
| Źródło zasilania | 3 x AAA |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Motyw | Pokémon |
| Liczba graczy | 1+ |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość | 192mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 150mm |
• Zawsze grać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Przechowywać z dala od małych dzieci, ze względu na małe elementy.
• Unikać uderzania w twarz lub głowę.