Golden Grey Master żwirek bentonitowy dla kota 7kg
Dostępność: 0 szt.
Cena: 54.86 Cena przed promocją: 60.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 54.86 Cena przed promocją: 60.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Cechy | Zbrylający, niepylący, nie przywiera do łap i futra |
| Waga produktu | 7 kg |
| Kategoria produktu | Żwirek bentonitowy |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Szerokość | 376mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 100mm |
• Unikać kontaktu z oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać pyłu.