Gold Dog Snocerek GRAIN FREE Beef & Salmon , Potato 12kg
Dostępność: 26 szt.
Cena: 201.05 Cena przed promocją: 223.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 26 szt.
Cena: 201.05 Cena przed promocją: 223.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Główny smak | Wołowina |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 12 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Białko | 26% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Popiół surowy | 8,2% |
| Szerokość | 503mm |
| Długość | 393mm |
| Wysokość | 171mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.