Gokart na Akumulator Dla Dzieci CH9939 Koła EVA Klakson Czerwony LEAN CARS
Symbol: 5736
Dostępność: 6 szt.
Cena: 784.80 Cena przed promocją: 872.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5736
Dostępność: 6 szt.
Cena: 784.80 Cena przed promocją: 872.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Wymiary opakowania:
134 cm x 47 cm x 39 cm
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Pozostałe, inna |
| Model | CH9939 |
| Kolor | Czerwony |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 126cm x 59cm x 60cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 21,5kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Plastikowe |
| Koła | Miękkie EVA |
| Audio | Klakson na kierownicy |
| Długość towaru w centymetrach | 50 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 140 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 50 |
| Waga gabarytowa w gramach | 58333.33 |
| Szerokość pojazdu | 39 |
| Kolor dominujący | pomarańcze i czerwienie |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Stan | Nowy |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl