Głośniki przewodowe drewniane SPK-240 2.0
Symbol: 65224
Dostępność: 2 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65224
Dostępność: 2 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
DEFENDER Głośniki 2.0 komputerowe PC 6W
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy Gaming Konferencje Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Moc satellite (RMS) - 2x3 W |
| Oznaczenia | |