Głośniki komputerowe V14 2.1 11W USB+bluetooth
Symbol: 65314
Dostępność: 9 szt.
Cena: 70.20 Cena przed promocją: 78.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65314
Dostępność: 9 szt.
Cena: 70.20 Cena przed promocją: 78.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Kompaktowy system głośników 2.1 z subwooferem i satelitami stereo. Najnowszy Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne połączenie bezprzewodowe. Jasne podświetlenie LED subwoofera stworzy wyjątkową atmosferę podczas grania, słuchania muzyki i oglądania filmów. Plug and play zasilanie przez USB, dźwięk przez gniazdo Jack 3,5 mm.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie Konferencje Gaming Filmy Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 11 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
12 x 12.5 x 22.5 cm |
| Waga | 0.56 kg |
| Oznaczenia | |