Głośniki komputerowe SKYPULSE 2.0 60W + bluetooth RGB
Symbol: 65097
Dostępność: 8 szt.
Cena: 80.10 Cena przed promocją: 89.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65097
Dostępność: 8 szt.
Cena: 80.10 Cena przed promocją: 89.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Ożyw swoją przestrzeń do grania dzięki głośnikowi, w którym technologia spotyka się ze sztuką. To coś więcej niż zwykły system audio to pionowa lampa akcentująca o krystalicznie czystym dźwięku.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming Filmy Nagłośnienie Konferencje Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 65 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.92 kg |
| Oznaczenia | |