Głośniki komputerowe GXT612 Cetic
Symbol: 24970
Dostępność: 17 szt.
Cena: 233.10 Cena przed promocją: 259.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24970
Dostępność: 17 szt.
Cena: 233.10 Cena przed promocją: 259.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośniki komputerowe GXT612 Cetic
Zestaw mocnych głośników Bluetooth z kolorowym podświetleniem:
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
200 x 85 x 105 mm |
| Waga | 1.138 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |