Głośniki 2.1 USB Rainbow Soprano
Symbol: EGS107
Dostępność: 2 szt.
Cena: 55.80 Cena przed promocją: 62.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGS107
Dostępność: 2 szt.
Cena: 55.80 Cena przed promocją: 62.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych z podświetleniem LED RGB. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Filmy Gaming Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Moc subwoofera | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |