Głośnik bluetooth G98
Symbol: 65098
Dostępność: 10 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65098
Dostępność: 10 szt.
Cena: 68.40 Cena przed promocją: 76.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośnik DEFENDER G98 bluetooth 5W BT/FM/TF/USB/AUX/LED
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth Radiowa |
| Złącza | microSD AUX microUSB 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Wymiary |
9.8 x 18.1 x 11.4 cm |
| Waga | 0.34 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |