Głośnik bluetooth BLOW BT460 30-326# (kolor szary)
Symbol: 30-326#
Dostępność: 3 szt.
Cena: 78.53 Cena przed promocją: 87.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30-326#
Dostępność: 3 szt.
Cena: 78.53 Cena przed promocją: 87.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Radio FM | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wi-Fi | Nie |
| Prąd wejściowy | 0,5 A |
| Pasmo częstotliwości Bluetooth | 2402 - 2480 GHz |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Szerokość | 196mm |
| Długość | 93mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.