Głośnik SOUNDBAR MT3173 Stereo/Ekranowany magnetycznie/USB/RMS 5W/PMPO 300W
Symbol: MT3173
Dostępność: 3 szt.
Cena: 72.00 Cena przed promocją: 80.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MT3173
Dostępność: 3 szt.
Cena: 72.00 Cena przed promocją: 80.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
SOUNDBAR MT3173 to poziomy głośnik stereo.
Jest wyposażony w ekranowane magnetycznie głośniki o łącznej mocy 5W RMS.
Dźwięk z SOUDBARA jest czysty, a niskie jak i wysokie tony idealnie zo sobą współgrają, dając nam satysfakcję ze słuchania naszych ulubionych piosenek.
Pozioma obudowa głośnika sprawa że jest dobrym uzupełnieniem do zestawów komputerowych oraz telewizorów.
Głośność można regulować przy pomocy centralnie umiejscowionego pokrętła, które jest jednocześnie włącznikiem/wyłącznikiem. SOUDBAR posiada funkcję podświetlenia głośników w kolorze niebieskim.
SOUNDBAR MT3173 posiada wtyczkę USB (odpowiedzialną za zasilanie) oraz 3,5" jack przy pomocy której podłącza się źródło dźwięku.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 180 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
320 x 60 x 65 mm |
| Waga | 338 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |