Głośnik Quasar TWS BT
Symbol: TRAGLO47763
Dostępność: 9 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TRAGLO47763
Dostępność: 9 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Tracer Quasar TWS BT - Muzyka, którą możesz zabrać wszędzie
Tracer Quasar TWS BT to kompaktowy i lekki głośnik, który zawsze możesz mieć przy sobie. Dzięki praktycznej zawieszce, solidnej konstrukcji sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i na co dzień.
Mały, ale mocny - 5W czystego dźwięku
Pomimo niewielkich rozmiarów, głośnik oferuje dynamiczny dźwięk o mocy 5W, który doskonale sprawdzi się podczas relaksu, treningu czy spotkań na świeżym powietrzu.
Bezprzewodowa swoboda - Bluetooth 5.3 i TWS
Nowoczesny moduł Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne połączenie, a funkcja TWS pozwala sparować dwa głośniki Quasar, tworząc jeszcze lepszy efekt stereo.
Czas pracy - do 3 godzin na baterii
Pojemna bateria 500 mAh pozwala na około 3 godziny odtwarzania muzyki, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi dźwiękami bez przerw.
Więcej możliwości - radio FM, czytnik kart micro SD i pendrive
Tracer Quasar TWS BT pozwala nie tylko na streaming muzyki z telefonu - możesz także słuchać radia FM lub odtwarzać utwory bezpośrednio z karty micro SD lub pendrive co sprawia, że masz dostęp do muzyki w każdych warunkach.
Mały, lekki i praktyczny
Tracer Quasar TWS BT to idealny głośnik dla osób, które cenią mobilność, wygodę i niezawodny dźwięk, niezależnie od miejsca i sytuacji.
Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth
Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł Bluetooth zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie produktu Tracer z drugim urządzeniem, zapewniając stabilną i wydajną komunikację (np. jakość i płynność dźwięku) w zasięgu do 10 metrów.
Wbudowany moduł radia FM
Wbudowany moduł radia FM pozwoli Ci cieszyć się muzyką i audycjami z Twojej ulubionej stacji, bez konieczności włączania komputera (radio internetowe), lub kupowania kolejnego urządzenia w postaci klasycznego radioodbiornika.
Zasilanie z portu USB
Podłącz urządzenie Tracer bezpośrednio do swojego komputera i ciesz się lepszym brzmieniem.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB microSD |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 3 h |
| Wymiary |
82,5 x 46,5 x 105 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |