Głośnik Bluetooth Havit M69 (czarny)
Symbol: M69
Dostępność: 30 szt.
Cena: 191.39 Cena przed promocją: 212.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M69
Dostępność: 30 szt.
Cena: 191.39 Cena przed promocją: 212.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wodoodporny | Tak |
| Czas rozmowy | 25 h |
| Obsługa Bluetooth | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Wejście AUX | Tak |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Czas odtwarzania (max) | 25 godz |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| microSD | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Moc szczytowa | 24 W |
| Moc | 16 W |
| Waga produktu | 400 g |
| Materiał | ABS |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.