Głośnik Bluetooth ENJOY S800 20W Czarny
Symbol: 65802
Dostępność: 3 szt.
Cena: 190.80 Cena przed promocją: 212.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65802
Dostępność: 3 szt.
Cena: 190.80 Cena przed promocją: 212.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośnik Defender Enjoy S800 Bluetooth 20W. Przenośny głośnik z obsługą Bluetooth, wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM. Obsługuje dyski flash USB i karty pamięci microSD. Dzięki funkcji TrueWireless głośnik ten można połączyć z tym samym modelem głośnika i stworzyć dźwięk stereo.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX 1 x USB 1 x USB (Type C) microSD |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6.5 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.73 kg |
| Oznaczenia | |