Głośnik Bluetooth AIR
Symbol: RBLGLO00050
Dostępność: 9 szt.
Cena: 63.90 Cena przed promocją: 71.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO00050
Dostępność: 9 szt.
Cena: 63.90 Cena przed promocją: 71.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośnik Bluetooth AIR
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 75 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microSD 1 x USB (Type C) AUX |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB ->USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 8 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary |
76 x 158 mm |
| Waga | 322 g |
| Oznaczenia | |