Gamepad bezprzewodowy GXT 542SM Muta SUPERMAN
Symbol: 25744
Dostępność: 30 szt.
Cena: 257.40 Cena przed promocją: 286.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25744
Dostępność: 30 szt.
Cena: 257.40 Cena przed promocją: 286.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Gamepad bezprzewodowy GXT 542SM Muta SUPERMAN
| Informacje o produkcie | |
| Platforma | Nintendo Switch Android iOS |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 3 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Bluetooth USB-C |
| Liczba przycisków | 15 |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | Tak |
| Wibracje | Tak |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
115 x 165 x 60 mm |
| Waga | 220 g |
| Oznaczenia | |