Gamepad Esperanza EG102 (PC, PS3; kolor czarny)
Symbol: EG102
Dostępność: 11 szt.
Cena: 19.45 Cena przed promocją: 21.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EG102
Dostępność: 11 szt.
Cena: 19.45 Cena przed promocją: 21.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wibracje | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 200mm |
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.