GREENBLUE TOALETA TURYSTYCZNA, ZIELONO-SZARA GB320GG
Symbol: GB320GG
Dostępność: 8 szt.
Cena: 69.35 Cena przed promocją: 77.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GB320GG
Dostępność: 8 szt.
Cena: 69.35 Cena przed promocją: 77.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość | 39 cm |
| Szerokość (cm) | 34 cm |
| Całkowita pojemność | 19l |
| Wysokość | 37 cm |
| Szerokość | 369mm |
| Długość | 339mm |
| Wysokość | 396mm |