GREEN CELL KABEL KABGC06 GC RAY USB - USB-C 120CM, ZIELONY LED, SZYBKIE ŁADOWANIE ULTRA CHARGE, QC 3.0
Symbol: KABGC06
Dostępność: 9 szt.
Cena: 26.76 Cena przed promocją: 29.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KABGC06
Dostępność: 9 szt.
Cena: 26.76 Cena przed promocją: 29.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Podświetlenie | Tak |
| Złączka 2 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 90mm |
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.