GREEN CELL AKUMULATORKI PALUSZKI 2X AAA R3 800MAH
Symbol: GR08
Dostępność: 41 szt.
Cena: 14.07 Cena przed promocją: 15.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GR08
Dostępność: 41 szt.
Cena: 14.07 Cena przed promocją: 15.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Szerokość | 118mm |
| Długość | 12mm |
| Wysokość | 83mm |
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.