GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR + PODSTAWKA NA NOTEBOOKA 17-32, VESA 100X100MM, DO 8 KG
Symbol: MA-DA-04
Dostępność: 4 szt.
Cena: 278.81 Cena przed promocją: 309.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-DA-04
Dostępność: 4 szt.
Cena: 278.81 Cena przed promocją: 309.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga produktu | 4,62 kg |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,89 kg |
| Głębokość opakowania | 443 mm |
| Wysokość opakowania | 153 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kąt obrotu | 180° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Obrotowe | Tak |
| Liczba ramion | 2 |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -30 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 8 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8 cm |
| Maksymalny udźwig | 16 kg |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 245mm |