Fotel skórzany CONSUL brązowy
Symbol: A840 BROWN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1867.54 Cena przed promocją: 2075.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A840 BROWN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1867.54 Cena przed promocją: 2075.04 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Podłokietnik | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Tworzywo kół | Tworzywo sztuczne/kauczuk |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Materiały | Drewno sosnowe |
| Materiały | Skóra ekologiczna |
| Materiały | Skóra naturalna |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Typ mechanizmu | Tilt |
| Wysokość (max.) | 121 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 70 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 66 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 72 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 49 cm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość (min) | 115 cm |
| Szerokość | 700mm |
| Długość | 700mm |
| Wysokość | 1000mm |
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.