Fotel obrotowy Junior 4.6 Grey
Symbol: MA-JUNIOR 4.6 GREY
Dostępność: 3 szt.
Cena: 359.97 Cena przed promocją: 399.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-JUNIOR 4.6 GREY
Dostępność: 3 szt.
Cena: 359.97 Cena przed promocją: 399.97 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Regulowany podnóżek | Tak |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor oparcia | Szary |
| Kolor siedziska | Szary |
| Typ kół | Grawitacyjne |
| Podnóżek | Tak |
| Łatwe w obsłudze | Tak |
| Wsparcie lędźwiowe | Nie |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Wysokość (min) | 85,5 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6,5 cm |
| Wysokość (max.) | 95,5 cm |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54,5 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 42,5 cm |
| Wysokość podłokietnika | 16 cm |
| Długość podłokietnika | 25 cm |
| Głębokość podnóżka | 34 cm |
| Szerokość podnóżka | 43 cm |
| Szerokość oparcia | 42 cm |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 315mm |
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.