Fotel obrotowy Junior 4.5 Pink
Symbol: MA-JUNIOR 4.5 PINK
Dostępność: 1 szt.
Cena: 312.81 Cena przed promocją: 347.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-JUNIOR 4.5 PINK
Dostępność: 1 szt.
Cena: 312.81 Cena przed promocją: 347.57 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Kolor siedziska | Różowy |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Kolor oparcia | Różowy |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Teleskop pneumatyczny (regulacja dół/góra) |
| Podłokietnik | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Wysokość siedziska (min.) | 40 cm |
| Wysokość (max.) | 97 cm |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 50 cm |
| Szerokość siedziska | 44 |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 525mm |
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.