Fotel gamingowy Trust GXT 714R Ruya Red
Symbol: 25064
Dostępność: 1 szt.
Cena: 934.93 Cena przed promocją: 1038.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25064
Dostępność: 1 szt.
Cena: 934.93 Cena przed promocją: 1038.81 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Materiał ramy | Drewno |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Czerwony |
| Tworzywo kół | Plastik |
| Średnica koła | 5 cm |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor oparcia | Czerwony |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Materiał siedziska | Skóra, Poliuretan |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Szerokość produktu | 710 mm |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Wysokość (min) | 134 cm |
| Waga produktu | 19 kg |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 83 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Szerokość | 830mm |
| Długość | 650mm |
| Wysokość | 290mm |