Fotel gamingowy Huzaro Force 4.4 White Mesh
Symbol: HZ-Force 4.4 White Mesh
Dostępność: 1 szt.
Cena: 391.41 Cena przed promocją: 434.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Force 4.4 White Mesh
Dostępność: 1 szt.
Cena: 391.41 Cena przed promocją: 434.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor podstawowy | Biały |
| Materiał podstawy | Stal |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Oddychający materiał | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Kolor siedziska | Biały |
| Kolor siedziska | Szary |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Certyfikaty | SGS |
| Materiał siedziska | Tkanina mesh |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Podłokietnik | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Szerokość siedziska | 28 cm |
| Szerokość produktu | 710 mm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 80 cm |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Wysokość (min) | 115 cm |
| Szerokość podłokietnika | 7,5 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość produktu | 710 mm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Wysokość podłokietnika | 31 cm |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Szerokość | 810mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 530mm |
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.