Fotel gamingowy Huzaro Force 2.7 Blue
Symbol: HZ-FORCE 2.7 BLUE
Dostępność: 1 szt.
Cena: 391.41 Cena przed promocją: 434.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-FORCE 2.7 BLUE
Dostępność: 1 szt.
Cena: 391.41 Cena przed promocją: 434.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Podłokietnik | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor oparcia | Niebieski |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Tworzywo kół | Tworzywo sztuczne/kauczuk |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Materiał siedziska | Welur |
| Bluetooth | Nie |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor siedziska | Niebieski |
| Wysokość (max.) | 119 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 73 cm |
| Szerokość podłokietnika | 7 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 46 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 53 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość produktu | 630 mm |
| Wysokość podłokietników (max) | 73 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 43,5 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość (min) | 110 cm |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Szerokość | 740mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 590mm |
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.