Fotel gamingowy Huzaro Force 2.5 White Mesh
Symbol: HZ-Force 2.5 White Mesh
Dostępność: 2 szt.
Cena: 344.26 Cena przed promocją: 382.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Force 2.5 White Mesh
Dostępność: 2 szt.
Cena: 344.26 Cena przed promocją: 382.51 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Biały |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Bluetooth | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Motyw | Wyścigi |
| Kolor podstawowy | Czarny/Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość (max.) | 112 cm |
| Wysokość podłokietnika | 25 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 62 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Wysokość (min) | 102 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 42 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 46 cm |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
| Poduszka lędźwiowa | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Nie |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Szerokość | 680mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 565mm |