Fotel gamingowy Huzaro FORCE 2.5 Red Mesh
Symbol: HZ-Force 2.5 Red Mesh
Dostępność: 3 szt.
Cena: 344.26 Cena przed promocją: 382.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-Force 2.5 Red Mesh
Dostępność: 3 szt.
Cena: 344.26 Cena przed promocją: 382.51 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj podnośnika | Gazowy |
| Materiały | Gąbka |
| Materiały | XTwill |
| Materiały | Tkanina Huge Mesh |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor oparcia | Czerwony |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Kolor podstawowy | Czarny/Czerwony |
| Materiał siedziska | Tkanina mesh |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Tworzywo kół | Poliuretan/kauczuk |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Czerwony |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Typ mechanizmu | Tilt Plus |
| Podświetlenie | Nie |
| Szerokość zagłówka | 24 cm |
| Długość podłokietnika | 38 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 43 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość (min) | 103 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 53 cm |
| Wysokość (max.) | 113 cm |
| Wysokość oparcia | 62 cm |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Fotel | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Certyfikaty | SGS |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Szerokość | 685mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 565mm |
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.