Fish4Dogs Superior Senior z łososiem 12kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 380.19 Cena przed promocją: 422.43 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 380.19 Cena przed promocją: 422.43 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapalenie trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewydolności trzustki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Łosoś |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Senior |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Trzustka |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Seria | FISH4DOGS Superior |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Białko | 22% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 370mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.