Filtr prywatyzujący Rodo Qoltec 51059
Symbol: 51059
Dostępność: 14 szt.
Cena: 248.28 Cena przed promocją: 275.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51059
Dostępność: 14 szt.
Cena: 248.28 Cena przed promocją: 275.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Wysokość produktu | 296,9 mm |
| Szerokość produktu | 527 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 60,5 cm (23.8") |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 5mm |