Filtr prywatyzujący Rodo Qoltec 51052
Symbol: 51052
Dostępność: 8 szt.
Cena: 120.04 Cena przed promocją: 133.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51052
Dostępność: 8 szt.
Cena: 120.04 Cena przed promocją: 133.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Antyrefleksyjny |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Łatwy do zamocowania | Tak |
| Łatwy do dostosowania | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Model | Bezramkowy filtr prywatyzujący |
| Kolor filtra | Czarny |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Szerokość produktu | 345,4 mm |
| Wysokość produktu | 194,3 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 7mm |
| Wysokość | 245mm |