FURminator deShedding Ultra Premium - szampon dla psa - 473 ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 69.74 Cena przed promocją: 77.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 69.74 Cena przed promocją: 77.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Działanie szamponu | Zmniejszenie linienia |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Kategoria | Dla psa |
| Pojemność | 473 ml |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 210mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.